Logo ENG | UKR

Концепція розвитку цифрової економіки України та план заходів щодо її реалізації

%d1%81%d0%b0%d0%b9%d1%82

17 січня 2018 року Кабінет Міністрів України схвалив «Концепцію розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 та затвердив план заходів щодо її реалізації» – документ був розроблений спільними зусиллями Hi Tech Office Ukraine, Кабінетом Міністрів України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Комітететом з питань інформатизації та зв’язку та групою провідних експертів.
Шлях до цифрової економіки та цифрового суспільстваУкраїни пролягає через внутрішній ринок виробництва та головне – використання та споживання інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій.
Концепція розвитку цифрової економіки є важливим кроком до стимулювання внутрішніх ринків споживання, упровадження та виробництва цифрових технологій. Документ визначає першочергові кроки щодо імплементації відповідних стимулів та створення умов для цифровізації в реальному секторі економіки, суспільстві, освіті, медицині, екологіїтощо, виклики та інструменти розвитку цифрових інфраструктур, набуття громадянами цифрових компетенцій, а також визначає критичні сфери та проекти цифровізації країни.

Ознайомитися з документом можна за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-shvalennya-koncepciyi-rozvitku-cifrovoyi-ekonomiki-ta-suspilstva-ukrayini-na-20182020-roki-ta-zatverdzhennya-planu-zahodiv-shodo-yiyi-realizaciyi


Січень 19, 2018