Logo ENG | UKR

Перемога на конкурсі Фонду “Польський виклик”

Хай Тек Офіс Україна, спільно з Познанським Університетом Економіки і Центром передачі бізнес знань, перемогли на конкурсі Фонду «Польський виклик» та будуть реалізовувати проект адаптації системи CODE в Україні, яка є ІКТ інструментом для децентралізованої підтримки українських медичних центрів.
Подання заявок на участь в конкурсі було відкрито в березні 2020 року. Загалом було подано 17 заявок від компаній, дослідницьких інститутів і університетів, 11 з них мали намір співпрацювати з місцевими партнерами в Україні, а 6 з партнерами в Білорусі. За підсумками конкурсу було відібрано 5 переможців за різними напрямками.
Фонд «Польський виклик» було створено в січні 2020 року за фінансової підтримки Програми польської допомоги, яка координується Міністерством закордонних справ Республіки Польща та реалізується Регіональним центром ПРООН у Стамбулі.
Фонд є унікальною платформою для передачі польського досвіду в реалізації інноваційних рішень від приватного сектора, дослідницьких інститутів і університетів та передачі обраних рішень країнам-партнерам.
Посилання:
https://polskapomoc.gov.pl/Polish,innovations,head,to,developing,countries,thanks,to,the,Polish,Challenge,Fund,3168.html?fbclid=IwAR3UGqJBJ5E-GtXPVeu16LsibAvQQPNl2cFlY5SXLe7DaKtbx3_7GLxkBD8


Червень 5, 2020