Logo ENG | UKR

Форум Innovation Market

Про сучасні технології та рішення для ведення ефективного бізнесу, програми фінансування МСБ, практичні поради маркетингу майбутнього – запрошуємо дізнатись на найбільшому в Україні Форумі інновацій Innovation Market, який відбудеться 5-7 листопада в Міжнародному виставковому центрі, м. Київ, Броварський проспект,15.

Головні теми форуму:

  • Тенденції інноваційного розвитку в Україні та світі;
  • Розвиток та підтримка інноваційних проектів;
  • Інновації для бізнесу.

В дискусійних панелях «Smart City – інновації в містах», «Digital-трансформація держави та бізнесу», «Smart-кластери» експерти поділяться трендами інноваційних змін в Україні та світі. Захід відбудеться в форматі конференцій, семінарів, дискусійних панелей, виставки.

На виставковій зоні будуть представлені розробки провідних університетів, українських та іноземних науково-дослідних та виробничих компаній, комерційних підприємств, винахідників інноваційних технологій, а також розробки Малої Академії Наук України.

Учасниками форуму стануть експертів в сфері інновацій, виробників технологій, інвестиційно-фінансові установи, організації по захисту прав інтелектуальної власності, заклади вищої освіти, автори стартап-проектів, представники бізнесу

Організатор форуму Міжнародний виставковий центр.

Реєстрація та додаткова інформація:

ifim@innovationmarket.com.ua
www.innovationmarket.com.ua
+38 (044) 201 11 44
+38 (050) 403 66 91


Липень 1, 2019