Logo ENG | UKR

“Цифровий порядок денний для сучасної України”

Наступний важливий етап розпочато! – «Цифровий порядок денний» зробив перші кроки на шляху до законодавчої імплементації.

16 лютого 2017 року у приміщенні Верховної Ради України відбулися комітетські слухання на тему: “Цифровий порядок денний для сучасної України” організовані спільно Комітетом Верховної Ради України з питань інформатизації і зв’язку та ГС “Hi Tech Office Ukraine”.

У слуханнях та обговоренні взяли участь:  Перший віце-прем’єр-міністр України – С.І. Кубів, Голова комітету з питань інформатизації та звязку – О.І. Данченко, Заступник голови Адміністрації Президента України – Д.А. Шимків, Надзвичайний та повноважний посол Республіки Кореї в Україні, представник посольства Казахстану та представники провідних галузевих асоціацій.

Під час заходу було обговорено важливий документ – «Цифровий порядок денний України – 2020», який встановлює бачення якою буде майбутня Україна. У програмі цього документу не просто прописано що потрібно зробити а і як це зробити. З документом можна ознайомитись тут:  http://bit.ly/2htIdTw

Спільна позиція усіх гілок влади і підтримка документу підтвердила розуміння того, що перехід до цифрової економіки є глобальною тенденцією. Потрібно робити практичні кроки сьогодні які  побудують базис цифрової економіки та суспільства майбутнього.

Ці  практичні кроки та в першу чергу  людський капітал створять позицію України, яка буде конкурентною на глобальному ринку.

Учасники слухань погодили пріоритетність подальшого цифрового розвитку України, а також домовилися активно співпрацювати для вироблення законодавчих та інституційних можливостей для розвитку цифрової економіки України.

Така спільна позиція трьох гілок Влади знайде своє відображення у Рекомендації комітетських слухань які будуть опубліковані Комітетом Верховної Ради протягом тижня.

Секретар Національної Ради Реформ Дмитро Шимків запропонував також обговорити Цифровий порядок денний на Національній раді реформ.

Більш детальна інформація за посиланням: http://rada.gov.ua/news/Novyny/140547.html


Лютий 17, 2017