Logo ENG | UKR

4-та Панель з Гармонізації Цифрових Ринків, 7 лютого, Брюссель

Україна продовжує активно просуватись на шляху до інтеграції з ЄС. Одним з кроків на цьому шляху є співробітництво країн Східного Партнерства в галузі гармонізації цифрових ринків та реалізація європейських проектів таких як EU4Digital, підтримка розробки планів ШСД та інших, які були презентовані на 4-та Панель з Гармонізації Цифрових Ринків 7 лютого в Брюсселі.

У зустрічі брали участь 37 представників всіх країн Східного партнерства (Арменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна, представники Форуму Громадянського суспільства Країн Східного Партнерства, представники країн членів ЕС – Бельгії, Чеської Республіки, Естонії Германії, Італії, Литви, Латвії, Польщі, Португалії, Румунії, Словакії та Европейських інституцій, таких як Європейська коміссія, делегація ЄС в Україні та інші (всього 31 представник).

Протягом Панелі були презентовані підсумки роботи міжнародних робочих груп EU4Digital Networks, зокрема e-Trade, e-Skills, e-Med, ITC, e-Gov. Окреме місце посіла презентація результатів роботи робочої групи з Телекомунікацій, яку багато років очолює Україна. За результатами роботи була презентована Дорожня карта Регіональної Угоди з Роумінгу поміж 6-ма країнами Східного партнерства та пропозиції. Був презентований підхід до гармонізації цін роумінгу та зниження роумінгових тарифів поміж країнами Східного партнерства та подальшої гармонізації з ЄС.

За результатами роботи Панелі була обговорена та погоджена Декларація, яка має бути прийнята на Третій Міністерській зустрічі країн Східного Партнерства, яка відбудеться 28 лютого 2019 в Бухаресті, Румунія.


Лютий 13, 2019