Засновники

kyivstar_logo15

Українська телекомунікаційна компанія, що надає послуги мобільного зв'язку (у стандартах GSM-EDGE та UMTS-HSPA+) і доступу до мережі Інтернет (на базі технології FTTB). На початок 2015 року є найбільшим оператором мобільного зв'язку (понад 25 млн. абонентів), а також одним із найбільших інтернет-провайдерів (близько 800 тис. підключень широкосмугового доступу) в Україні.

vodafone_logo

 

 

Vodafone Україна — провідний український мобільний оператор, який надає широкий спектр послуг, включаючи передачу даних за технологією 3G, мобільний голосовий зв'язок, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і мобільне телебачення. В Україні мережа Vodafone обслуговує 20,9 мільйонів абонентів.

mastercard_logo-svg

 

Міжнародна платіжна система, що об'єднує 22 тисячі фінансових установ в 210 країнах світу. Штаб-квартира компанії знаходиться в Нью-Йорку, США.

Близько 26 % платіжних карт світу припадає на долю MasterCard, 57 % володіє світовий лідер VISA, третя система, American Express, — трохи більше, ніж 13 %.

 logo

EPAM Systems - американська ІТ-компанія, виробник програмного забезпечення на замовлення, фахівець з консалтингу, резидент Білоруського парку високих технологій. Штаб-квартира компанії розташована в Ньютаун (США, штат Пенсільванія), а її відділення представлені в 25 країнах світу.

 

Huawei - одна з найбільших китайських компаній в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Заснована колишнім членом Народно-визвольної армії Китаю Женем Чженфеєм в 1987 році.

Рішення, продукти і послуги Huawei використовуються більш ніж в 170 країнах і регіонах світу. З їх допомогою доступ до ІКТ отримує понад третину населення земної кулі. Всі 170 000 співробітників компанії працюють над створенням інформаційного суспільства майбутнього і світу комунікацій без кордонів.

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (ДІФКУ) створена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2000 року № 654 і є правонаступником майнових прав і обов’язків, в тому числі за договорами про надання інноваційних позик Державного інноваційного фонду і його територіальних відділень.Засновником ДІФКУ є держава в особі Кабінету Міністрів України. Установа відноситься до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі  України та має декілька регіональних представництв.

З часу свого заснування в Корейському місті Сувон в 1969 році компанія Samsung Electronics стала глобальним лідером в області інформаційних технологій, керуючим більш ніж 200 дочірніми компаніями по всьому світу. Компанія Samsung незмінно користується довірою ринку як виробник найважливіших електронних компонентів.

 

ПРИЗНАЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ПРОГРАМИ З ДОРОЖНЬОЇ БЕЗПЕКИ Об’єднує громадян навколо розвитку культури поведінки під час дорожнього руху. Зосереджує свою увагу на безпеці та пріоритеті пішохода. Активістами UTS розроблена програма з контролю аварійних ситуацій на дорогах. Програма UTS базується на просвітницькій та урбаністичній діяльності.

 

Корпорація ZTE була заснована в 1985 році в Китаї, місті Шеньчжень, де і розташована її штаб-квартира. В рамках корпоративної стратегії M-ICT, озвученої компанією в 2015 році, ZTE орієнтована на роботу в чотирьох основних напрямках: телекомунікаційне обладнання, рішення для підприємств, мобільні пристрої і новітні технології. ZTE є єдиною компанією в світі, п'ять років поспіль (з 2010 по 2014 рік) за свої заявки на патенти потрапляла в трійку кращих компаній за версією Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

 

lifecell – український оператор мобільного зв'язку, власником 100% акцій якого є міжнародна компанія-лідер Turkcell. Компанія була заснована 24 січня 2005 року. Кількість активних абонентів на кінець 2015 року становила 10,6 млн.